Yemek

İstanbul Hint yemeklerine doyacak

İstanbul Hint yemeklerine doyacak

Kokulu baharatların doğru bir şekilde, yemeğin gerçek tadını bozmadan onu zenginleştirmesiyle oluşan Hint yemekleri 10-17 Eylül 2003 tarihleri arasında The Ritz-Carlton, İstanbul Hint Haftası'nda...

Misafirlerine dünyanın dört bir yanında en özel lezzet ve hizmetleri sunan The Ritz-Carlton, İstanbul, Hint kültürünü ve lezzetlerini 10-17 Eylül 2003 tarihleri arasında İstanbul'da yaşatıyor. Binlerce yıllık tarih ve kültür hazinesine sahip Hindistan'ın aynı kültürü, ırk yapısı, coğrafyası ve iklimi gibi çok çeşitlilik gösteren yemekleri The Ritz-Carlton, İstanbul misafirlerine, Bahreyn'nin Hintli şefi Rajneesh Gandhi tarafından tanıtılıyor. Menü özellikle Kuzey Hindistan yemeklerinden oluşuyor.

Hint mutfağına füzyon konseptine girmeden yenilikçi bir o kadar da geleneksel açıdan yaklaşan Şef Gandhi'nin Hint mutfağı üzerine uzmanlığı 20 yıla yayılıyor.

Hint yemekleri haricinde Hint kültürü ve müziğinden de örnekleri bulacağınız bu haftada The Ritz-Carlton'da Hint terapileri de sunulmaya başlanacak. Rezervasyon için (0212) 334 44 44'ü arayabilirsiniz.
Yayın tarihi: 04.09.2003
1205
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.