Mahmure

Bronz Metalik!

Güncellenme tarihi: 29.04.2015 17:12
2012 yılından beri yükselişine hız katan metalik trendi, moda dünyasındaki yerini sağlamlaştırıyor...

Bir yandan fütüristik eğilimler, diğer yandan retro 70'ler derken metalik renklerin tahtı pek sarsılmayacak gibi görünüyor. Altın ve gümüş tonları; nam-ı diğer dore ve lameler zaten uzun bir süredir gündemdeler... Lakin, metalik deyince dikkat çeken bir başka renk tonu daha dikkatlerden kaçmıyor: Bronz metalik...
En az altın ve gümüş tonları kadar iddialı olan bronz metalik tonları, kıyafetlerden aksesuarlara hemen her yerde karşımıza çıkıyor. Özellikle 2015 sonbahar-kış koleksiyonlarının görücüye çıktığı moda haftalarında metalik bronz kıyafetlerle sokakta salınan modaseverler adeta bu trendin altını çizdiler. Yine 2015 sonbahar-kış koleksiyonlarında mühim tasarımcıların koleksiyonlarında bronz metalik parçalara yer verdiğini söylemek gerek. Hem bu yaz hem de önümüzdeki kış sezonunda revaçta olacak bronz metalik tonlar daha çok etek, elbise ve dış giyim parçalarından görülecek.

3114
Gardrop Kedisi hakkında daha fazla bilgi için
/ gardropkedisi.com / twitter.com/gardropkedisi / facebook.com/gardropkedisi
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.