Şale Kutsal Yılmaz
ŞALE KUTSAL YILMAZ
Dermatolog Uzm. Dr.
Hamilelik Döneminde Cilt Bakımı Nasıl Olmalı?

HAMİLELİK DÖNEMİNDE CİLT BAKIMI NASIL OLMALI?

Hamilelikte vücutta çeşitli değişimlerin yaşandığına dikkat çeken Dermatolog Dr. Şale Yılmaz, hamilelik döneminde cilt bakımı hakkında merak edilenleri sizler için anlattı. »

GÖZ ÇEVRESİ KREMLERİ NASIL UYGULANIR?

Dermatolog Dr. Şale Yılmaz, göz çevresi kremi kullanımı hakkında dikkat edilmesi gereken noktaları sizler için anlattı. »

GECE KREMİ NASIL KULLANILIR? FAYDALARI NELERDİR?

Krem seçerken markadan çok cildin yapısına dikkat edilmesi gerektiğini söyleyen Dermatolog Dr. Şale Yılmaz, gece kremleri hakkında bilgi verdi. »

DAHA SAĞLIKLI SAÇLAR İÇİN NASIL BESLENMELİYİZ?

Saç dökülmesinin pek çok sebepten kaynaklanabileceğine dikkat çeken Dermatolog Dr. Şale Yılmaz, saçlarımıza iyi gelen besinleri sizler için açıkladı. »

YAŞA GÖRE CİLT BAKIMI NASIL OLMALI?

Cilt yaşlanmasına karşı alınabilecek önlemler hakkında açıklamalarda bulunan Dermatolog Dr. Şale Yılmaz, yaş gruplarına yönelik tavsiyelerde bulundu. »

BOTULİNUM TOKSİN NEDİR? NASIL UYGULANIR?

Botulinum Toksin, doğru veya yanlış pek çok kaynaktan fikir sahibi olduğunuz veya merak ettiğiniz bir konu. Belki çok uzun zamandır zaten yaptırıyor, belki de korkularınız yüzünden uzak duruyorsunuz. Dermatolog Dr. Şale Yılmaz, botulinum... »

AKNE PROBLEMLERİ OLANLAR BUNLARA DİKKAT ETMELİ!

Akne, çok sık görülen bir cilt sorunudur. Bazen uzun sürmesi veya tekrarlaması nedeniyle çok can sıkıcı olabilir. Dermatolog Dr. Şale Yılmaz akne problemi hakkında merak edilenleri sizler için anlattı. »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.