Mahmure

Uzmanlar

İlker Yavrutürk

Sıcak makas mucizesi

Sıcak makas mucizesi

İlker Yavrutürk ile daha güzel saçlara kavuşabilirsiniz. İşte sorularınızın cevapları...

Saçlarıma çift röfle yaptırdım, çok kırıldı. Kestirmek de istemiyorum, yıkadığım zaman birbirine geçmiş oluyor. Krem kullanıyorum ama faydası yok. Ne yapabilirim? İlginizden dolayı teşekkürler...

Acil kurtarma bakımlarınız benden size hediye. Hemen gelin ve tam 3 bakımınızı ücretsiz bize yaptırın.

Merhaba İlker Bey, sıcak makas kesimiyle ilgili bilgi almak istiyordum. Saçlarım ince ve çabuk kırılıyor. Uzatsam dahi fön çekip sefasını sürme şansım olmuyor. Teşekkürler...

Bundan çok değil, aylar evvel saçları incecik olan kadınlar varmış ve bu ince ve zayıf saçlar hiç uzamazmış. Gel zaman, git zaman dünya denen gezegende makas üretimi yapan Jaguar diye bir fabrika varmış. Bu fabrikada çalışan ve huzur içinde yaşayan mekanik mühendisler oturup düşünmüş ve sonra ayağa kalkmaya karar verip biraz ayakta düşünmeye karar vermişler ve demişler ki:

"Eğer diş macununu güneşe bırakırsak, macun kurur ama aynı diş macununu ucu kapalı olarak güneşe bırakırsak içerisindeki macun kesinlikle kurumaz!" Yani aynı mantığı saç tellerine uyarlayıp kafayı saç uçlarını kapamaya yormuşlar ve görmüşler ki düşük ısılı bir makas üretebilirlerse saç uçları kapanabiliyor ve bu sayede saç uçları kurumuyor, kırılmıyor ve daha sağlıklı uzuyor . İşte sıcak makasın yıllar sonra anlatılacak efsanevi hikayesi... Nasıl ama güzel yazdım ama değil mi? Ama ne yapayım her ay bu soruyu bir kez cevaplıyorum, biraz da gülelim eğlenelim istedim. Hem artık bu makası kullanan ve başka makasları beğenmeyen fanatik müşterilerimiz bile var.

Merhaba İlker Bey, ben 22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Irsi bir saç dökülme problemim var. Saçlarımın durumu beni rahatsız ediyor. Asosyalleşmeyi diretiyor. Öncelikle saçlarım kafa yapıma uymuyor, bir de dökülmesi cabası. Şekil almıyor (benim moralimi en çok da bu bozuyor). Ön alın seviyesinde döner var, ayrıca kepeklenme baş göstermekte. Yani durum vahim. Neler yapabilirim?

Ön alın çevresine bir iki bigudi ile perma saralım; bakarsınız sonuç süper olur. Kepek için taş kili ile bitkisel bakım yapalım, hem dökülme hem de kepek önlenirse saçlarınız bu durumdan kurtulabilir.

Merhaba, ben 18 yaşındayım ve saçımı hiç boyatmadım. Güneşten zaten aralarında farklı renkler oluşuyor ve herkes çok beğeniyor bunu. Kendi saçlarım kestane rengi ve kızıl balyaj yaptırmak istiyordum. Ama kuaförüm bunun saçıma zarar vereceğini ve bu güzelliğinin bozulacağını, kızılın zamanla saçımı yıpratacağını, onun yerine oryelsiz platin rengi atmamız gerektiğini diyor. Ama bunun doğal saç rengime yakışacağından ve saçlarımı yıpratmayacağından emin değilim. Ne önerirsiniz? Önce bal tonları, en son kırmızı kızıllar olmalı.

Her zaman yazdıklarımı doğrulayan bir kuaför arakadaşım bence sizin için en doğru öneriyi vermiş. Saçlarınızı kızıllarla tanıştırmanız için bence çok erken. Saç renklendirmesi saat yönünde olmalı derim. Kuaförünüzü dinleyin, başkaları gibi istediğinizi yapandan değil saçlarınızın sağlığı için gerekeni yapan kuaförü seçin. Saygılar...

Merhaba ben dün çok kötü bir hata yaptım, saçlarımı kızıla boyattım ama hiç yakışmadı. Saçımı nasıl kahverengiye döndüreceğim, ne renk alacağım bilmiyorum. Dünden beri çok sinir oldum, küllü al diyorlar ama...

Sakın saçlarınıza küllü bir renk sürdürmeyin, koyu siyah gibi bir renkle karşılaşabilirsiniz. Bu konu teknik bir konudur, açık kızıllara bazen küllü kullanılabilir ama profesyonel bir kuaför bir iki santimlik az bir boya ile ustaca bu sonuca ulaşır. Siz lütfen bana gelin, saçlarınıza hiç zarar vermeyen özel losyon ile kızıl rengi saçınızdan yumuşakça atabilirim. Tekrar boya sürmenize gerek kalmadan veya saçlarınızı oryelle açmadan kahverengine çevirebilirim.

Selam, saçları 8 ay boyunca düz yapan bu sistemin maliyeti nedir? Orta boy bir saç için.. Ayrıca saçlarda boya olması yapımı etkiler mi?

Saçlarınızda boya olması düpedüz terapy için bir engel değil. Boyalı saçlara da uyguladık ve kesinlikle mükemmel sonuçlar aldık. Sizin gibi ortalama bir saçta fiyat 450 YTL civarı olabilir, saçlarınızı bir görmemiz gerek. Ayrıca Mahmure kullanıcılarına özel yüzde 20 indirimden faydalanabilirsiniz.

Merhaba, benim saçlarım kıvırcık ve belli bir uzunluğa ulaştıktan sonra uzamıyor. Sizce ne yapmalıyım? Kullanacağım ürünleri de yazarsanız sevinirim, artık uzasınlar...

Saçlarınızın daha hızlı uzaması artık mümkün. Bugüne kadar hiçbir marka bu garantiyi veremedi, ama Bonacure Hair Terapy serisi artık saçlarınızı uzatan bir şampuanla yenilendi ve çok iddialılar. Bu şampuan saç diplerindeki hücreleri canlandırarak daha çabuk uzayan bir saç nesli sağlıyor. Ayrıca siz de saçlarınızı sıcak makas gibi bir mucize ile tanıştırırsanız saç uçlarınızdaki kuruma ve kırıklar sona erer. Bence saç uzamasındaki hızlanma bu günkü koşullarda çok kolaylaştı ve siz de bu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Ne mutlu bize...

İlker Yavrutürk Hair Creative
0216 385 62 34, 302 04 37
Bağdat Cad. No:244
www.ilkeryavruturk.com
« tüm yazıları
Soru Sor
6507
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.