Uzmanlar

Kıvırcık saçlılar, Ankara'ya geliyoruz!

Kıvırcık saçlılar, Ankara'ya geliyoruz!

Merhaba Ankara, 24 Nisan 2007 Salı günü Ankara'ya saç düzleştirmeye geliyoruz. Diğer bilinen adıyla "Kalıcı saç düzleştirme" işlemi.

Artık Ankara'daki okurlarımızın kullanımına da "kalıcı saç düzleştirme" sunuluyor. Yani 8 aylık fön. Hem düz, hem parlak, hem de eskisinden daha sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz. Saçlarınızda boya hatta birkaç balyaj bile olabilir... Hiç çekinmeyin, bizi arayın ve buluşma saatini belirleyelim.

Artık her hafta fön çektirmek yok! Sadece 3 saat sonra saçlarınız denizde ve havuzda bile dümdüz olacak. Üstelik kendi halinde bile kurusa, 8 ay garanti ile saçlarınıza fön çektirme ihtiyacınız olmayacak. Dilerseniz saçlarınıza maşa ya da dalgalı fön çektirebilirsiniz. Ama saçlarınızı yıkayınca yine dümdüz olacak, bilesiniz.

Ekolay kullanıcısı olmanın farkını etrafınıza yaşatacaksınız. Nasıl mı?

Tüm Türkiye'de 180 ve erkeğin saçlarını 2 yıldan bu yana "En sağlıklı saç düzleştiren salon" olma ödülünü Eczacıbaşı'ndan aldık ve dedik ki... Neden Ankara'dakiler de bu hizmeti alamasın!

Geçen yıl da Ankara'da okurlarımızla buluşmuş ve bilgisayarlı saç tasarımı, keratin, kaynak ve saç düzleştirme işlemlerini başarı ile uygulamıştık. Şimdi sıra yeni okurlarımızda. Dileyen herkes bizi arasın ve randevusunu alsın.

Tunalı Hilmi Caddesi'nde bilinen hijyen bir salonda saçlarınıza bu işlemleri uygulatabileceksiniz.

Beni sürekli arayan ve Ankara'da saç düzleştirmek istediklerini söyleyen kıvırcık ve dalgalı saçlı bayanlar... Hadi bakalım fırsatı değerlendirin!

24 Nisan'da Ankara' da inanılmaz işlemlerle sizlere yeni bir yaz imajı sunmaya geliyoruz. 3 kişilik ekibim ve bendeniz, sıcak makas ile saç kesimleri için sadece 4 kişiye şans vereceğiz, unutmayın. Arayın hemen benimle görüşün. Tek gün ve tek şans...

'Ekolay'cılara ekstra fiyat kolaylıkları da var. Kaçırmayın!

Not: Megavizyon karşısında bulunan Woolt Kuaför'de olacağız. Adresi: Tunalı Hilmi Cad. Abay Karabay Cad. Kavaklıdere Ankara

Randevu almak için 0216 302 07 79 ve 0216 302
04 37 numaralı telefonu arayıp lütfen yaptırmak istediğiniz işlemi ve isim soyisminizi bırakın!
Yayın tarihi: 13.04.2007
« tüm yazıları
Soru Sor
3351
dahafazlası
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.