Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yunan dergisinden Kenan çağrısı: Kızlar, saldırın!

Yunan dergisinden Kenan çağrısı: Kızlar, saldırın!

Yunanistan'da kriz yaratan Ezel'in yıldızı Kenan İmirzalıoğlu, Yunan basınına ilginç ayrıntılar anlattı..

Yunanistan'da ANT1 kanalında reyting rekorları kıran ve bazı sahneleri KKTC'de bir otelde çekildiği için kriz yaratan 'Ezel' dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, ülkenin en çok okunan gazetelerinden Ethnos'un pazar ekine kapak oldu.

İmirzalıoğlu'nun, "Bir bakışta birçok kadını tavlıyorum" sözlerini ekin kapağına taşıyan Ethnos, Türk oyuncuyla yaptığı mülakatı yayımladı.

İki sayfa ayrılan mülakatta, "İmirzalıoğlu'nun, Türkiye'nin en yakışıklı erkekleri arasında yer aldığı ancak sınırların ötesinde kalpleri de yaktığı" belirtilerek, "Kızlar, saldırın!" ifadesi kullanıldı ve İmirzalıoğlu'nun, "Bekârım ve kendime uygun kadını bekliyorum" şeklindeki sözleri öne çıkarıldı. Yunanistan'da Antenna1 televizyonunun yayımladığı "Ezel" muhafazakârların tepkisine neden olmuştu.

Dizinin bazı sahnelerinin KKTC'de çekildiğini fark eden bir grup, dizinin yayından kaldırılmasını talep ederek önceki gün Antenna1 binasının önünde gösteri yapmıştı.

(Milliyet)
436
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.