Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yıldızların sorunları bitmiyor

Yıldızların sorunları bitmiyor

Sinema ve müzik dünyasının ünlü isimleri, sağlık, iş ve özel hayatlarındaki sorunlar bitmek bilmiyor.

People dergisinin İnternet sitesinde yer alan habere göre sorunlu yıldızlaşrın başında Britney Spears ve Nicole Richie yer alıyor.

Britney'in sorunu çok
Yaklaşık 1 aydır bir klinikte psikolojik sorunları nedeniyle tedavi gören Britney Spears, rehabilitasyonu tamamlayarak buradan ayrıldı. Spears´ın menajeri Larry Rudolph, Malibu´daki klinikteki tedavisi başarıyla tamamlanan genç şarkıcının durumunun iyiye gittiğini söyledi.

Bu arada, klinikteki tedavisi biten Spears´ı dağ gibi sorunlar bekliyor. Eşi dansçı Kevin Federline ile yollarını ayıran Spears, uzun süredir vakit ayıramadığı iki oğluyla hasret giderecek. Zor günler atlatan Spears´ın benzer sorunlar yaşamaması için uğraşan yakınları arasında Federline da bulunuyor.

Oğullarının velayeti için başlattığı mücadeleyi sürdürmeyi düşünmeyen Federline, Spears´ı birkaç kez klinikte ziyaret etti.

Sorunlu yıldızların arasında, son aylarda aşırı kilo kaybı ile gündeme gelen Nicole Richie de yer alıyor.

Nicole hastanede
Bu ayın başında hastaneye kaldırılan Richie´nin basın sözcüsü, "Simple Life" adlı programla tanınan ve ünlü şarkıcı Lionel Richie'nin kızı olan yıldızın hipoglisemiye bağlı dehidrasyon nedeniyle tedavi gördüğünü ifade etti.
580
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.