Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yıldızların ayrılığı doğru mu?

Yıldızların ayrılığı doğru mu?

US dergisi, Brad Pitt, Justin Timberlake, Kate Hudson, Nick Lachey ve Halle Berry'nin eski sevgililerinden ya da eşlerinden ayrılmakla doğru karar mı verdiklerini bir anketle tartışmaya açtı.

Hayranları Jennifer'cı
"Brad Pitt, Jennifer Aniston'la beş yıl evli kaldıktan sonra bir anda ayrıldı ve Angelina Jolie ile yeni bir aşka yelken açtı. Aktör, harika bir olarak nitelendirdiği Angelina Jolie'yle çok mutlu olduğunu söylüyor ama bu durum hayranlarını ikiye bölmüş durumda. Hayranlarının yüzde 53'ü, 'Brad yanlış yaptı' diyor.

Cameron'la yükselişe geçti
Justin Timberlake, Britney Spears'a deliler gibi aşıktı, hatta onun için şarkılar bile yazmıştı. Ama bu aşk kısa sürdü. Timberlake'in hayatında artık Cameron Diaz var. Magazin yazarları, Timberlake'in Cameron Diaz ile birlikte olmaya başladığından itibaren kariyerinde büyük başarılar yakaladığını düşünüyor. Ünlü şarkıcının hayranlarının yüzde 60'ı da bu ilişkiyi destekliyor.

Yasak aşka onay
Bu aralar Hollywood'un en çok konuşulan ayrılığı, ünlü oyuncu Kate Hudson'ın altı yıllık kocası Chris Robinson'dan ayrılıp film setinde aşık olduğu Owen Wilson'la beraber olmaya başlaması. Hudson'ın hayranlarının yüzde 93'ü onu bu kararında destekliyor.
Yayın tarihi: 13.11.2006
551
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.