Magazin

Yıldızlar yatak odalarını açtı

Yıldızlar yatak odalarını açtı

Hollywood yıldızları birbiri ardına ilginç itiraflarda bulunmaya devam ediyor.

Bu kez yatak odası sırlarını açıklayan isimler Angelina Jolie, Scarlett Johansson, Abi Titmuss ve Jenny McCarthy oldu. Sıra dışı hayatlarıyla her gün manşetleri süsleyen ünlü isimler renkli yaşamlarının en mahrem sırlarını hayranlarıyla paylaştı. Seks yaşamlarında önem verdikleri detayları açıklayan yıldızların itirafları şaşırttı.

'Babil'in yetenekli aktörü Brad Pitt ile uzun zamandır aşk yaşayan güzel yıldız Angelina Jolie yatak odasında hafif şiddet olmasından hoşlandığını belirterek şunları söyledi: 'İki insan birbirine güveniyorsa yatak odasında bu tip oyunlar oynanabilir. Ben bu şekilde kendimi seksi hissediyorum'.

'Prestij'deki performansıyla göz dolduran Hollywood'un genç yıldızı Scarlett Johansson sevgilisiyle arabada yakınlaşmaktan hoşlandığını belirterek şunları söyledi: 'Arabada seks yapmak güzel bir şey. Eğer sıra dışı bir şey yapmak istersem bu kesinlikle sevgilimle arabanın arka koltuğuna geçmek olur!' Reality şov yıldızı Abi Titmuss seks hayatını çeşitli yiyeceklerle renklendirdiğini belirterek şöyle konuştu: 'Yatak odasına dondurma ve meyveler götürüyorum'.

Ünlü oyuncu Jenny McCarthy partneriyle konuşmanın seks hayatı için çok olumlu bir şey olduğunu söyledi: 'Kız arkadaşınıza hiç fantezisi olup olmadığını sordunuz mu? Sevgilim bana dokunmadan önce seksi şeyler düşünmek isterim'.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 09.02.2007
387
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.