Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yeşilçam'ın yıldızı olacaktı

Yeşilçam'ın yıldızı olacaktı

'Çalınmış Güzellik', ve 'Yüzüklerin Efendisi' gibi filmlerin Amerikalı oyuncusu Liv Tyler, bir Türk filminde oynamak üzereydi ki menajerine takıldı.

Kelebek filminin yapımcısı ve yönetmeni Mahmut Bengi, Tyler'a teklifte bulunduğunu, oyuncunun teklifi kabul ettiğini ancak menajerinin "Rolü kısa. Kariyerine zarar verir" gerekçesiyle Tyler'a izin vermediğini açıkladı. 11 Eylül saldırılarını müslümanların gözünden yansıtacak filmde, Tyler 5 dakika yer alacak ve 300 bin dolar kazanacaktı Güzel oyuncu ile Bengi her konuda anlaştı. Uçak biletleri alındı hatta Çırağan Otel'de rezervasyon yaptırıldı. Ancak her şey yolunda giderke nmenajerin çıkardığı engel, tüm planları suya düşürdü. Tyler'ın sadece rolünün uzatıldığı takdirde filmde rol alabileceğini belirten menajer, yapımcı Bengi'den "Olmaz" yanıtı alınca filmin kadrosunaMeredith Orlow dahil oldu. Filmin oyuncu koçu Serhat Yiğit, "Amerika'da sistem, oyuncunun tek başına karar almasını engelliyor" diye konuştu.

(Vatan)
350
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.