Magazin

Yeniden mi alevlendi?

Yeniden mi alevlendi?

Davut Güloğlu ile Saba Tümer, yaklaşık 5 yıl önce aşk yaşamıştı. Şimdilerde çiftin yeniden birlikte olmaya başladığı dedikoduları günyüzüne çıktı!

Kulaktan kulağa yayıldı
Magazin dünyası bu dedikoduyla çalkalanıyor! Şaşkınlık veren bu dedikoduların kahramanı Saba Tümer ile Davut Güloğlu oldu... Son dönemde ekranlarda fırtına gibi esen ve herkesin sempatisini kazanan Tümer, yaklaşık 5 yıl önce Davut Güloğlu ile beraberlik yaşamıştı. Hatta o dönem, Saba Tümer'in yaptığı TV programının bu ilişki yüzünden sona erdirildiği bile iddia edilmişti.

Sık sık telefonlaşıyorlar
Aradan 5 yıl geçti ve Saba Tümer ile Davut Güloğlu arasındaki aşkın alevlendiğine dair dedikodular çıktı. Söylenenlere göre; uzatmalı sevgilisi Yeliz Şar'dan ayrılan türkücü, telefonla sık sık ünlü sunucuyu aramaya başladı. Saba Tümer de Davut Güloğlu'nun ilgisine kayıtsız kalmadı. Şimdilik arkadaş olarak görüşen çift, ilişkilerinin akıbetini zamana bıraktı.

(Takvim)
Yayın tarihi: 01.07.2009
486
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.