Magazin

Yeni trendleri İstanbul'da açıklayacak

Yeni trendleri İstanbul'da açıklayacak

Dünyanın en önemli trend analizcilerinden biri olan Marian Salzman, dünyaya hakim olacak yeni trendleri, İstanbul'da açıklayacak.

Dünyanın en önemli 5 analizcisinden biri olarak kabul edilen ve 'Metroseksüel' ve 'Überseksüel' kavramlarının yaratıcısı Marian Salzman, önümüzdeki dönemde dünyaya hakim olacak trendleri, İstanbul'da düzenlenecek Perakende Günleri 06'da açıklayacak.

ABD'de faaliyet gösteren reklam ajansı JWT'nin Başkan Yardımcılığını yapan ve 2003'te 'metroseksüel' kavramıyla pazarlama dünyasını tanıştıran Marian Salzman, üzerinde çalıştığı son konuların sonuçlarını bu yıl Perakende Günleri'nde açıklayacak.

Son olarak Türkiye'de de tartışma yaratan ve gündeme oturan 'überseksüel' kavramının yaratıcısı olan Salzman, Perakende Günlerinde geleceğin akımları konusunda açıklamalar yapacak. Harvard Üniversitesi mezunu olan Salzman, son kitabını ve sonuçlarını da Perakende Günlerinde açıklayacak.

Perakende Günleri, 29-30 Kasım 2006 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayında gerçekleşecek.
Yayın tarihi: 11.07.2006
321
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.