Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yeni sevgili yeni imaj

Yeni sevgili yeni imaj

Penelope Cruz, yakışıklı aktör Matthew McConaughey ile birlikte olmaya başladıktan sonra tepeden tırnağa kendini yeniledi.

İspanyol güzel Penelope Cruz, artık hayatının başkalarını ilgilendirmesini yadırgamıyor. Cruz İngiliz Hello! dergisine verdiği son röportajda olabildiğince samimiydi.

Sizi birkaç kez eski sevgiliniz Tom Cruise ile birlikte görenler oldu. Yoksa eski sevgiliyle aşk tazelemeyi mi düşünüyorsunuz?
Hayır, Tom Cruise ile üç yıl birlikte olduk. Aşkımız ölse de dostluğumuz devam ediyor. Onunla bir yerde karşılaşırsam, birbirimize sarılıp öpüşebiliriz.

Genç yıldız Salma Hayek ile dostluğunuz da bazı çevrelerde merak uyandırıyor. Aranızda duygusal bir yakınlaşma var mı?
Salma ile yedi yıldan beri yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor. Biz çok iyi iki dostuz. 'Bandidas' filminde de sevgili arkadaşımla başrolleri paylaşıyoruz. Bu filmin seti gerçekten çok eğlenceli oldu. Salma ile aramızda elbette sıra dışı bir ilişki yok.

Sevgiliniz Matthew Mcconaughey ile oynadığınız, hatta tanıştığınız 'Sahara' filminde çok hareketli sahneler var. Deveye biniyorsunuz, silah kullanıyorsunuz ve daha önce hiç yapmadığınız işleri yapıyorsunuz. Bu filmde oynamak sizi yormadı mı?
Aksine çok eğlendim. İlk günlerde deveye binmek zor geliyordu ama şimdi bir deveye atladığım gibi, uçsuz bucaksız çöllerde saatlerce gidebilirim. Farklı karakterleri canlandırmaya alışmak gerek. Her zaman belli türde bir rolün oyuncusu olmak bence yanlış. Bir süre sonra izleyiciler sizden bıkabilirler.

Hollywood'a alıştınız mı?
Elbette alıştım. Hem artık kız kardeşim Monica ve erkek kardeşim Edouardo da Hollywood'a yerleşti. Aileme çok düşkünüm. Kardeşlerimin benim yakınımda olmaları çok güzel. Kız kardeşim, başarılı bir oyuncu olmak için çaba harcıyor. Erkek kardeşim de müzik dünyasında parlayacak.

Otel önünde mangal partisi
Fikir, Matthew McConaughey'den çıktı. Genç aktör, Sahara filminin tanıtımı için haftalarca şehir şehir dolaşmıştı. Bu yorucu tanıtım gezilerinin sona ermesi şerefine, sevgilisiyle unutulmaz bir gece geçirmek istedi. Sahara filminde kullandıkları karavanı, Beverly Hills'de Four Seasons Oteli'nin önüne çektiler. Sonra da otelin kapısının önünde mangal yakıp, başbaşa yediler, içtiler.
(Hürriyet)
346
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.