Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Yeni Marilyn Monroe

Yeni Marilyn Monroe

Oscar'lı yıldız Charlize Theron, çok yakında Tom Hanks'le kamera karşısına geçecek ve efsane sarışın Marilyn Monroe'yu canlandıracak.

Charlize'in fotoları sağda

Oscar'lı oyuncu Charlize Theron'la, geçtiğimiz mart ayında Roma'da yapılan "North Country" filminin tanıtımında bir araya gelmiştik. Güney Afrikalı yıldız, yaptığımız röportajda Kelebek'e iki hayalini itiraf etmişti: Genç kızken oyunculuğuna hayran olduğu Tom Hanks'le kamera karşısına geçmek ve beyazperdede ünlü bir kadını canlandırmak.

Güzel oyuncunun iki hayalini de çok yakın zamanda gerçeğe dönüşecek. Tom Hanks'in film şirketi Playtone, Marilyn Monroe'nun hayatını anlatan ve 1985'te yayınlanan Anthony Summers'ın ünlü eseri "Goddess"ın (Tanrıça) haklarını alarak 2007 yılında çekimlere başlayacağını açıkladı. Marilyn Monroe rolü için düşünülen Paris Hilton, Drew Barrymore, Lindsay Lohan, Charlize Theron ve Scarlett Johansson arasından Tom Hanks, kendisine hayranlığını bildiği ve bu role en uygun olarak gördüğü Theron'u seçti.

Charlize Theron bu role hazırlanmak için Marilyn Monroe'nun tüm filmlerini tekrar izleyeceğini, bulunduğu ve yaşadığı mekanları gezeceğini ve Hollywood'un efsane sarışınını tanıyanlardan bilgi alacağını söyledi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 02.06.2006
349
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.