Magazin

Yeni aşkıyla Bach'a gitti

Yeni aşkıyla Bach'a gitti

Kısa bir süre öncesine kadar gece kulüplerinden çımayan Aysun Kayacı, yeni aşkıyla birlikte değişti, artık klasik müzik dinlemeye gidiyor.

Seksi mankenin fotoları sağda

Aysun Kayacı geçtiğimiz akşam yeni sevgilisiyle ilk kez objektiflere yakalandı.

Topkapı Sarayı Aya İrini Kilisesi'nde düzenlenen klasik müzik konserine sevgilisi Uğursay Yeğin'le katılan Kayacı, görüntülendiğini fark edince hızla sevgilisinin yanından uzaklaştı. Kayacı soruları yanıtsız bırakırken Yeğin objektifler karşısında rahat tavırlarıyla dikkat çekti.

Kulüpten, klasik müziğe
Ata Stüdyoları'nın ortaklarından olan Uğursay Yeğin, "Birlikte misiniz" sorusuna, "Aramızda bir şeyler olmasa şu an burada birlikte olmazdık. Basının burada olduğunu bilmiyorduk, bilseydik gelmezdik" yanıtını verdi. Kısa süre öncesine kadar gece kulüplerinde görüntülenen Aysun Kayacı'nın ünlü besteci Bach'ı dinlemeye gitmesiyle, "Yeni sevgilisiyle birlikte değişti" yorumlarına neden oldu.

'İstanbul Bach Günleri' kapsamında verilen konserde dünyaca ünlü piyanist İdil Biret'e, Profesör Alexander Rudin yönetimindeki orkestra eşlik etti. Kayacı bu konsere kapalı bir kıyafetle geldi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 14.09.2006
327
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.