Magazin

'Yatır beni, taşı beni, tırmala beni'

'Yatır beni, taşı beni, tırmala beni'

Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde bu yıl 11.si düzenlenen Uluslar arası Sındırgı Yağcıbedir Halı Kültür ve Sanat Günleri Etkinlikleri'ne ünlü manken Tuğba Özay'ın sözleri damgasını vurdu.

Güncellenme tarihi:
TUĞBA ÖZAY BURADA Sındırgı Atatürk Stadyumu'nda gerçekleştirilen etkinliğe katılan Özay, İtalyan işadamı Mario Ludoviç Fattizzo'yu kızdıracak sözler söylemesi dikkat çekti. Kendisine çiçek takdim etmek isteyen ve bekar olan Sındırgı Belediye Başkanı Özgür Ertuğrul'a 'Yatır beni' diyen Özay, ağzından lafı kaçırınca bir süre duraksadı. Özay'ın bu sözleri, alanı dolduran izleyiciler arasında gülüşmelere sebep oldu. Özay, daha sonra Belediye Başkanı Ertuğrul'a "Taşı beni, tırmala beni" dedi. Özay'ın sözleri karşısında şoke olan Başkan Ertuğrul'da Özay'a "Vallahi İtalya'ya kaçmasaydın olurdu. Geçi artık. Seni İtalya'ya kaptırdık" dedi. Bunun üzerine devreye giren ve kalbinin hızlı bir şekilde attığını belirten Özay, "Başkanım çok özür diliyorum. Allah'tan eşim Türkçe anlamıyor. Anlamış olsa mahvolurdum' dedi. Başkan Ertuğrul ise bu sözleri Özay'ın kocasının yanında İtalyanca'da söyleyebileceğini, kendisinde Kuvayi Milliye ruhunun doğduğu topraklarda yetiştiğini ve kimseden korkusunun olmadığını söyledi. Hayranlarına bir de sürpriz yapan Özay, ekim ayında çocuk sahibi olacağını söyledi. Ancak bir süre sonra çocuk değil yeni bir albümle sahneye çıkacağını belirten ünlü manken, sahne perpormansı ile dikkat çekti. Özay, bu gibi etkinliklerin dostluğu ve kardeşliği pekiştirdiğini ifade ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi. Uzun zamandır festivallerden uzak olduğunu söyleyen Özay, "1.5 yıldır albüm çalışması yapıyordum. Yakında yeni bir albümle hayranlarımın karşısına çıkacağım. Albümde yer alan bütün parçaların sözleri bana ait" dedi. Özay, çıkaracağı 'Armoni' adlı albümden bir de şiir okudu. Özay'ın okuduğu şiir sevenlerine duygulu anlar yaşattı. Özay'ın derin sırt dekolteli mini eteği, soğuk havada kendisine zor anlar yaşattı.
Yayın tarihi: 28.09.2009
461
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.