Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

"Yatakta bile siyaset konuşuyoruz"

"Yatakta bile siyaset konuşuyoruz"

California Valisi Arnold Schwarzenegger, Demokratları destekleyen eşi Maria Schriver ile yatakta bile siyaset konuştuğunu söyledi.

California Valisi Arnold Schwarzenegger (57), Alman Bunte dergisine ilginç açıklamalar yaptı. Schwarzenegger, "Eşim zaman zaman yatakta beni dürterek, çalışanlara daha fazla ücret verilmesi gerektiğini söylüyor. Ben de kendisine bu konuda beni rahat bırak, biraz daha televizyon izleyip uyumak istiyorum diyorum" ifadesini kullandı.

Kamera arkasını düşünüyor
Bir yıldır valilik görevini sürdüren Schwarzenegger, film sektörüne yeniden dönme olasılığı bulunup bulunmadığı sorusuna karşılık da, "Hiçbir zaman asla sözcüğünü kullanmamak lazım. Film sektörüne her zaman olduğu gibi hala ilgim var" dedi.

Oyuncu olarak yeniden kamera önüne geçmek istemediğini, kamera arkasında görev alabileceğini kaydeden Schwarzenegger, "Egomu tatmin etmiş durumdayım. Politikacı olarak kamera karşısına eskisine göre çok daha fazla çıkıyorum" diye konuştu.
513
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.