Magazin

Yaban'a Kadir İnanır şoku!

Yaban'a Kadir İnanır şoku!

Kadir İnanır'dan esinlenerek yaratılan Yaban tipi ve sevgilisi Pınar karakteri ile fenomen haline gelen Fırat Doğruloğlu ve Boncuk Yılmaz, Yüksel Aytuğ'un Kanaltürk'te yayınlanan Medyatik programına konuk oldu.

Güncellenme tarihi:
Canlandırdıkları Yaban ve Pınar tipleriyle Haneler dizisinin önüne geçen Boncuk Yılmaz ve Fırat Doğruloğlu katıldıkları programda Kadir İnanır şoku yaşadı. Program sunucusu Aytuğ, ikiliye bir sürpriz yaparak Kadir İnanır'ın canlı yayına telefonla bağlanmayı kabul ettiğini söyledi. Daha önce Yaban tipi ile ilgili olumlu açıklamalar yapmayan İnanır'ın telefonu genç oyuncular üzerinde yarattığı tedirginlik yüzlerine yansıdı. Bu sırada konuşmaya başlayan İnanır; "Yaban, Şaban maban gider geriye Kadir İnanır kalır" sözleriyle stüdyodaki gerginliği iyice tırmandırdı. Yaban karakterinde Kadir İnanır'a ait izler bulamadığını söyleyen ünlü oyuncu, diziyi beğenmediğini ima etti. Bu sırada araya giren Aytuğ, Pınar karakterini canlandıran Boncuk Yılmaz'a söz verdi. "Anlayışınıza teşekkür ederiz" diye söze başlayan Yılmaz ise "Yerim anlayışı" cevabı ile şoke oldu. İnanır'ın bu sözleriyle stüdyoda buz gibi bir hava estiği sırada sunucu Aytuğ araya girdi ve telefondaki kişinin Yavuz Seçkin olduğunu açıkladı. FENA İŞLETİLDİLER Bu açıklama ile rahatlayan ikilinin sözleri stüdyodakileri kahkahalara boğdu. Boncuk Yılmaz telefondaki sesin Kadir İnanır olmadığından şüphelenmediğini söyleyerek şu itirafta bulundu: "Hâlâ korkudan titriyorum..." Fırat Doğruoğlu ise duygularını şöyle dile getirdi: "Kesinlikle çok tırstım..." Yaban karakteri ile ilgili kendisine sürekli soru yöneltilen İnanır daha önce kendisine telif ödenmesi gerektiğini dile getirmişti: "Siz bana o çocuğu getireceğinize, asıl o programın yapımcısını, yönetmenini ve senaristini getirin..."
Yayın tarihi: 18.12.2009
625
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.