Magazin

Vücutlarıyla hava atıyorlar

Vücutlarıyla hava atıyorlar

Hollywood starları, formlarını korumak uğruna diyet ve sporsuz yaşayamıyor. Yıldızlar, 'baş döndüren' vücutlara sahip olabilmek için çok ter döküyor.

Vücutlarıyla baş döndüren ünlüler sağ taraftaki Foto Galeri'de!

Jessica Alba
'Sin City' filminin yıldızı Jessica Alba, "Kardiyo egzersizleri benim için ıstırap" dese de spor yapmaktan kesinlikle vazgeçmiyor. Tae Bo ve eliptik makinelerin hayranı olan Alba, eğer mayo ile poz vermesi gerekiyorsa her zamankinden daha da fazla spor yaptığını söylüyor.

David Beckham
İngiliz futbol tanrısı David Beckham, vücudunu ağırlık çalışmaya ve mide hareketleri yapmaya borçlu. Özellikle dövmeleri ile ilgi çeken Beckham, futboldaki başarısı kadar yakışıklılığıyla da herkesin dilinde.

Anna Kournikova
İki yıldır tenis kortlarından profesyonel anlamda uzak olan Kournikova, hâlâ kusursuz fiziğiyle herkesin beğenisini kazanıyor. Hayranlarına göre, onun güzelliği tenis kariyerinin ötesinde!

Jesse Metcalfe
Ülkemizde de beğeniyle izlenen 'Desperate Housewives' dizisinin genç yıldızı Jesse Metcalfe, "Kendimi aktifken çok iyi hissediyorum" diyor. Metcalfe, vücudunun formunu koşmaya ve basketbol oynamaya borçlu olduğunu söylüyor.

Elizabeth Hurley
Üç yaşında bir oğlu olmasına rağmen kusursuz fiziğiyle dikkat çeken Hurley, vücudunun güzelliğini oğlu Damien'le yaptığı aktivitelere borçlu. Hurley,"Onunla zıplamak işime yarıyor" diyor.

Beyonce Knowles
Seksi şarkıcı Beyonce Knowles, formu için özel bir diyet uygulamadığını hatta annesinin kızarmış tavuklarına hayır diyemediğini söylüyor. Knowles, "Bence vücudumun biraz dolgun ve kıvrımlı olmasında hiçbir sorun yok" diyor.
Yayın tarihi: 11.07.2005
386
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.