Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Vitrinde sevişen çifte ceza

Vitrinde sevişen çifte ceza

ABD'nin California eyaletinde bir ayakkabı mağazasının vitrininde sevişen iki sevgili 15 bin dolar para cezasına çarptırıldı.

Sağanak yağmurdan kaçmak için Hacienda Western Wear adlı ayakkabı mağazasının kapısını zorla açarak içeri giren Pauline Grace Rainware (20) ve sevgilisi Brandon Lee Clark (18), mağazanın vitrinine oturup, sağanak yağmurun dinmesini beklemeye başladı.

Zaman ilerledikçe...
Kısa süre sonra vitrinde aşk oyunlarına başlayan çift, vitrindeki ayakkabılar arasında sevişmeye başladı. Alarm üzerine ayakkabı mağazasına gelen polis, iki sevgiliyi vitrinde çırılçıplak yakaladı. Polisin giyinmeleri için zaman verdiği iki sevgili, bir anda kaçmaya kalkınca devreye polis ekipleri girerek, Rainware be Clark'ı yakaladı.

Üç suçtan ceza
Ertesi gün mahkemeye çıkarılan çift, 'haneye tecavüz', 'polise karşı direnme ve saldırmaya yeltenme' ile 'uluorta seks yapmak' suçlarından 7 bin 500'er dolar para cezasına çarptırıldı.
Yayın tarihi: 24.10.2004
499
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.