Magazin

Vezir Parmağı'nın Galası'na Büyük İlgi!

Vezir Parmağı'nın Galası'na Büyük İlgi!

Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filmi “Vezir Parmağı”nın galası yapıldı. Kırmızıgül “Gördüğünüz gibi buraya sığmıyoruz biz. Umarım izleyici de sinemalara sığmaz” dedi.

Galaya eşi Ece Binay ile katılan Mahsun Kırmızıgül, gösterim öncesi soruları yanıtladı. Galaya gösterilen ilgiden memnun kalan Kırmızıgül, “Gördüğünüz gibi buraya sığmıyoruz biz. Umarım izleyici de sinemalara sığmaz. ‘Vezir Parmağı’ aslında ‘Yedi Kocalı Hürmüz’, ‘Tosun Paşa’, ‘Hababam Sınıfı’, ‘Şekerpare’ gibi birçok unutulmaz filmi andırıyor. Ertem Eğilmez’in sinemasına, kaybettiğimiz bütün değerli oyunculara, yaşayan ustalara şapka çıkaran samimi bir film oldu” dedi.

Konuşması sırasında devam filminin de müjdesini verdi: “İkinci filmin hikayesi de hazır. Birincisi istediğimiz başarıya ulaşırsa onu da çekeceğiz.”

Sırtımızı Mahsun’a verdik

“Vezir Parmağı”nın oyuncularından Yasemin Yalçın da Kırmızıgül gibi Yeşilçam konusuna vurgu yaptı: “Çok sıcak, adeta Yeşilçam filmi tadında bir iş oldu. Hepimiz Mahsun’a sırtımızı verdik. Usta bir yönetmen, vefalı bir insan kazandık. Aslanlar gibi çekti filmi, setten sonra da hepimizin yanındaydı.”

Apar topar eve döndü

Gülben Ergen, rol aldığı “Vezir Parmağı” filminin galasına oğulları Atlas, Ares ve Güney’le birlikte geldi: “Oğullarımla ilk defa böyle bir davete katılıyoruz, çok heyecanlıyız. Mahsun ‘Bu role ilk günden beri seni düşündüm’ deyince hiç tereddüt etmeden teklifi kabul ettim. İyi ki evet demişim.” Ergen filmi izledikten sonra, çocuklarının uyku saatleri geçtiği için apar topar eve döndü.

Kaynak: Hürriyet

Yayın tarihi: 25.01.2017
3321
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.