Magazin

Vergi listesinde Kamile Burcu Esmersoy sürprizi!

Vergi listesinde Kamile Burcu Esmersoy sürprizi!

Bu yılın listesindeki sürpriz haber spikerliğini bırakan Kamile Burcu Esmersoy’un listeye girmesi oldu.

Güncellenme tarihi:
burcu esmersoy

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı sanatçılar içindeki ilk 25’i yayımladı. Türkiye rekortmenler listesinde Seda Sayan ilk sırada yer aldı. Sayan'ı geçen yılın şampiyonu Acun Ilıcalı takip etti.

Kamile Burcu Esmersoy İstanbul’da sanatçılar arasında 1.6 milyon liralık beyanı ile 24’üncü sırada yer aldı. Esmersoy’a tahakkuk eden vergi de 538.5 bin lira.

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı sanatçılar içindeki ilk 25’i yayımladı. Listede Sultan Süleyman rolüyle bilinen Halit Ergenç, 13’üncü sırada yer aldı. Ergenç’in gelir beyanı 2.5 milyon lira. Ödeyeceği vergi ise 745.8 bin lira. Ergenç geçen yıl listede yoktu.

Geçen yıl 23’üncü sırada olan Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı bu yılki listede 14’üncü sıraya yükseldi. Necati Şaşmaz’ın beyanı da 2 milyon lira oldu. Bu yıl Engin Altan Düzyatan da listeye girenlerden. Geçen yıl listede olmayan Huysuz Virjin Seyfettin Dursun da 23’üncü sırada.

Cem Yılmaz’ın İstanbul genelinde üçüncü olduğu listede, Ata Demirer 11’nci sırada. Demirer’in beyan ettiği gelir 2.4 milyon lira. Yine Şafak Sezer de 15’inci olarak sanatçılar arasında rekortmenler listesine girdi. Şafak Sezer’in beyan ettiği gelir 2 milyon lira. Sanatçılar arasında da bir kişi isminin açıklanmasını istemedi.

BURCU ESMERSOY (FOTO GALERİ)

Yayın tarihi: 03.05.2012
564
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.