Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ve Nefise'yi öldürdüler!

Ve Nefise'yi öldürdüler!

Özgü Namal'ın yerine "Kurtlar Vadisi-Pusu" dizisine dahil olan Nefise Karatay'ın diziyle ilişkisi tamamen kesildi.

Geçtiğimiz sezon Özgü Namal'ın yerine "Kurtlar Vadisi-Pusu" dizisinin kadrosuna dahil olan Nefise Karatay'ın diziyle ilişkisi tamamen kesildi. Karatay, dizinin önceki akşam yayınlanan bölümünde senaryo gereği öldürüldü. Karatay, bir süre önce televizyoncu Cüneyt Özdemir'le ilişkisinin ortaya çıkmasının ardından senaryo gereği yurtdışına gönderilmiş,
ardından da dizinin kadrosundan çıkarıldığı yazılmıştı.

O dönem yapımcı firma Pana Film, Karatay'la hiçbir problemlerinin olmadığını, genç oyuncunun çok yakında diziye geri döneceğini söylemişti. Ancak senaryo gereği yurtdışından dönen Karatay, ilk bölümde öldürüldü. Çekim günü ekiple buluştuğunda, sadece bir bölüm oynayacağını ve öldüreleceğini öğrenince büyük bir üzüntü yaşayan Karatay, "Üzgünüm ama artık yapılacak bir şey yok. Ben bir oyuncuyum ve yeni projelere bakacağım. Bana tekrar çağrıldığım zaman öldürüleceğim söylendi ama ilk bölümde olacağını bilmiyordum" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 16.02.2008
448
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.