Magazin

Ve Bülent Ersoy resmen boşandı

Ve Bülent Ersoy resmen boşandı

Türk sanat müziği sanatçısı Bülent Ersoy ile Armağan Uzun arasındaki evlilik yaklaşık 10 ay sonunda resmen bitti.

Kadıköy 3. Aile Mahkemesindeki duruşmaya, davacı Bülent Ersoy ile davalı Armağan Mustafa Uzun gelmedi. Duruşmada tarafları avukatları temsil etti. Tanık olarak dinlenen Armağan Uzun'un kuzeni olduğu öğrenilen Bahar Güldoğan, her iki tarafın da evliliklerinden kısa bir süre sonra anlaşamayacakları kanaatine vardığını belirterek, "Kavgalarına tanık olmadım, herhangi bir tartışmalarına şahit olmadım. Ancak, eşler arasında sorun yaşandığını, her ikisinin de anlaşamadıklarını ve evliliklerini sürdürmek istemediklerini biliyorum" şeklinde ifade verdiği öğrenildi.

Davaya ilişkin tarafların avukatları da çiftlerin boşanmak istediğini beyan edince hakim, yaklaşık 10 aydır evli olan tarafların boşanmalarına karar vererek davayı bitirdi. Adliye çıkışı basının sorularını yanıtlayan Bülent Ersoy'un avukatı Aydın Kurban, çiftin 'şiddetli geçimsizlik' nedeniyle boşandıklarını ve karşılıklı olarak herhangi bir talepleri olmadığını söyledi.
Yayın tarihi: 29.04.2008
372
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.