Magazin

Vanessa Hessler büyüledi

Vanessa Hessler büyüledi

Ünlü model Vanessa Hessler İstanbul'da bir mayo defilesi için podyuma çıktı.

Ünlü model Vanessa Hessler istanbul'da bir mayo defilesi için podyuma çıktı. 17 yaşındaki manken güzelliği ile büyüleyip, davetlileri kendine hayran bıraktı. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Vanessa, İstanbul'u, Türk insanını çok sevdiğini söyledi.

Havaalanına indiği andan itibaren kendisine çok sıcak davranıldığını belirten manken Vanessa, "Annem daha önce Türkiye'ye gelmişti. Biraz fikir sahibiyim ama hâlâ bilgi toplamaya çalışıyorum. Tekrar Türkiye'ye gelmek istiyorum. Çünkü buraları gezecek fırsatım olmadı" dedi.

Hıncal Uluç'tan eleştiri geldi
Aynı defilede manken Ece Gürsel de podyuma çıkarken, gazeteci Hıncal Uluç, Türkiye'ye yabancı mankenlerin getirilmesine üzüldüğünü söyledi. Hıncal Uluç, "Yerli kızlarımız çok iyi. Yabancı mankenin gelmesi çok acı, beni üzüyor. Vanessa cici ve tatlı bir kız. Podyumda çok rahat. Ama 'burası benim babamın malı' gibi yürüyor. Yerli kızlar pek öyle podyumda babasının malı gibi yürümüyor" dedi.
Yayın tarihi: 25.05.2005
459
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.