Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Vakko'dan yılın daveti

Vakko'dan yılın daveti

Türk modasının önde gelen markalarından Vakko'nun ünlü New Yorklu moda tasarımcısı Zac Posen ile gerçekleştirdiği işbirliğinin kutlanacağı davete katılmak üzere sanat ve moda dünyasından birçok ünlü isim İstanbul'a geldi.

New York, Milano, Londra ve Paris üzerinden gelen konuklar, Atatürk Havalimanı'ndan Vakko görevlileri tarafından karşılanarak kalacakları otellere götürüldü. Davette sahne alacak olan sanatçı Dita Voon Teese de, ünlü İtalyan modaevinin sahibi Missoni ailesinin en genç üyesi Jennifer Missoni ile Milano´dan geldi. Gazetecilere selam veren Dita Voon Teese, daha sonra yüzünü çantasıyla kapatarak Atatürk Havalimanından ayrıldı.

Yılın daveti
Ottamans Oteli'nde 30 Eylül Cumartesi akşamı yapılacak partide, ABD'li tasarımcı Zac Posen ile Vakko işbirliği kutlanacak. Moda ve müzik dünyasının önde gelen önemli isimlerin ağırlanacağı davette, ünlü sanatçı Dita Von Teese ve Anadolu Ateşi Dans Topluluğu da performanslarını sergileyecek. Partide 'Zac Posen Vakko' adını taşıyan 28 parçalık koleksiyon da tanıtılacak. Posen'in sürprizi, Türk kültüründen esinlenerek hazırladığı özel kıyafet olacak.

İstanbul'a gelen ünlü davetliler arasında Bryan Ferry, Padma Lakshmi, Bridget Hall, Jennifer Missoni ve Michelle Hicks gibi isimler de bulunuyor.
Yayın tarihi: 29.09.2006
567
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.