Magazin

Ünlülerin sağ kolu uyuşturucu satıcısı mı?

Ünlülerin sağ kolu uyuşturucu satıcısı mı?

İngiliz basınından The Sun, Rihanna ve Justin Bieber gibi birçok ismin sağ kolu olarak bilinen Leon Starino Anderson`ın ünlülere uyuşturucu temin ettiğini öne sürdü.

Leon Starino Anderson

Dünyaca tanınmış birçok yıldıza yakınlığı ile bilinen ve onların çeşitli işlerini halletmesi sebebiyle ünlülerin “sağ kolu” olarak anılan Leon Starino Anderson hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Rap şarkıcısı Puff Daddy'den Rihanna'ya birçok yıldız ile yakın ilişkiler içinde olan Anderson’ın ünlülere uyuşturucu temin ettiği öne sürüldü.

İngiliz basınından The Sun’ın haberine göre, yıldızlarla turnelere katılan Anderson’ın, gidilen ülkelerde ünlüler için konserden sonra gidebilecekleri en eğlenceli kulüpleri, en iyi restoranları ayarladığı kaydedildi.

Eğlence dünyasında sık sık ne kadar çok ünlüyü tanıdığı ile övünen ve işini halkla ilişkiler olarak tanımlayan Anderson’ın kimliğini açıklamayan bir muhabire uyuşturucu önerdiği belirtiliyor.

Genç şarkıcı Justin Bieber’ın da ısrarla turnesine davet ettiği 26 yaşındaki Anderson’ın söz konusu muhabire kısa sürede MDMA'den kokaine birçok uyuşturucuyu temin ettiği hatta isterse Londra'nın en iyi hayat kadınlarını kendisine getirebileceğini de söylediği öne sürülen iddialar arasında.

Amsterdam'da Chris Brown ile marihuana içerken görüntülenen Anderson, gelecek hafta Top Shop dükkanlarının sahibi Philip Green'in kızı Chloe Green ile Cannes film festivaline gideceğini iddia ediyor.

(Gazeteport)

Yayın tarihi: 14.05.2013
884
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.