Magazin

Ünlü spiker gözyaşlarıyla veda etti

Ünlü spiker gözyaşlarıyla veda etti

FOX Ana Haber Spikeri son yayınıyla izleyenlerin karşısına çıktı.

nazlı tolga

Tolga veda konuşmasına izleyicilere teşekkür ederek başladı.

Ardından Fox Haber ekibine ve 7 yıldır beraber çalıştığı çalışma arkadaşlarına teşekkür eden başarılı anchorwomanın sözlerine şöyle devam etti:

"Ülkemde şiddetin her türünün sona ermesi, demokratik bir ortamda fikirlerin tartışılabilmesi, tüm hayat tarzlarına hoşgörü ileyaklaşılabilmesi ve hep beraberhuzur içinde yaşayabilmemizi diliyorum"

Nazlı Tolga 2011 ve 2012 En İyi Haber Spikeri dalında Altın Kelebek Ödülü başta olmak üzere 50'ye yakın ödüle layık görülmüştü.

Tolga, çok yakında Hollandalı Lawrence D. Brenninkmeyer ile nikah masasına oturacak.

Yurtdışına yerleşeceği için televizyon kariyerine ara verecek olan Tolga, ekranlara veda edeceği son yayını öncesinde şöyle konuştu:

"Yaklaşık 7 yıldır devam ettiğim ana haber spikerliği görevimi noktalayarak, yeni bir başlangıç yapıyorum. İlk günden itibaren hızla yükselen bir başarı grafiği ile yürüttüğümüz Fox Ana Haber'de çok başarılı ve disiplinli bir ekibin parçası olduğum için çok şanslıyım.

7 yıl önce beni Fox TV'de beraber çalışmak için davet eden ve o günden beri en büyük destekçim, patronum ve dostum olan Doğan Şentürk'e ve tüm ekip arkadaşlarıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Elbette emeğimizi karşılıksız bırakmayan ve bizi yıllardır evlerine konuk eden tüm seyircilerimize de gönülden şükranlarımı sunuyorum."

Yayın tarihi: 16.06.2013
1150
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.