Magazin

Ünlü oyuncunun her tarafı çürük içinde!

Ünlü oyuncunun her tarafı çürük içinde!

Geçtiğimiz haftalarda Brezilya'da tatil yaparken bacağındaki morluklarla gündeme gelen Lindsay Lohan'ın vücudunda oluşan morlukların giderek arttığı objektiflere yansıdı.

Lindsay Lohan

Hızlı yaşam tarzı ile gündemden düşmeyen Lindsay Lohan, polislere yalan beyanda bulunduğu gerekçesiyle mahkemeye verilmiş ve dava sonucunda aktrisin 90 gün boyunca bir rehabilitasyon merkezine yatmasına karar verilmişti. Kararın ardından rehabilitasyon öncesi Brezilya tatile çıktıktan sonra California’da alışveriş yaparken görüntülenen Lohan, bacağındaki morlukların arttığı dikkatlerden kaçmadı.

İngiliz basınından The Daily Mail sitesine göre, 26 yaşındaki oyuncunun vücudu, güzelliğinden ziyade her yerindeki morluk ve çürüklerle dikkat çekiyordu. Her geçen gün bacağındaki oluşan morlukların artması ve büyümesi ile ilgili soruları yanıtsız bırakan genç oyuncu Lohan, 2 Mayıs tarihinden itibaren 90 gün boyunca rehabilitasyon merkezinde tedavisi öncesi kalan son özgür günlerinin tadını çıkarıyor. Sansasyoneller kraliçesi Lindsay Lohan son olarak, paparazzilerden kaçmak için ünlü bir mekanda masanın altına saklanmasıyla gündeme gelmişti.

Yayın tarihi: 22.04.2013
942
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.