Magazin

Ünlü dadı bilgilerini 'halk'la paylaşacak

Ünlü dadı bilgilerini 'halk'la paylaşacak

ABD'li oyuncu Gwyneth Paltrow ile eşi İngiliz rock grubu Coldplay'in solisti Chris Martin'in çocuklarının bakıcısı da ünlü oluyor.

Daha önce milletvekilleri ve film yıldızlarınınkiler kadar, sıradan aile çocuklarına da bakıcılık yapan Rachel Waddilove, önümüzdeki hafta ilk günden bir yaşına kadar bebek bakımını anlatan 'The Baby Book' (Bebek Kitabı) adlı bir kitap yayımlıyor.

Sıkı zaman tablolarına bağlı yöntemleri de bebeğin isteğine bağlı bakımı da sakıncalı bulan deneyimli bakıcı, 'ne işe yarıyorsa' onu uygulamanın önemini vurguluyor.
Paltrow, bakıcıları kızı Apple'ın baştan beri mutlu ve sakin bir bebek olduğunu söylüyor. Vejetaryen olan ve alternatif yaşam stilleriyle tanınan çiftin Waddilove'un önerdiği programa kelimesi kelimesine uyduğu biliniyor. Kitabın tanıtımında isimlerinin kullanılmasına da izin veren çift, kızları Apple'ı ve oğulları Moses'ı 58 yaşındaki deneyimli bakıcıya emanet ediyor. Rachel Waddilove'un günlük geliri ise pek sözünü etmese de 100 ile 170 pound (260-450 YTL) arasında.
Yayın tarihi: 15.05.2006
364
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.