Magazin

Umutsuz ev kadınları oyun oluyor

Umutsuz ev kadınları oyun oluyor

'Desperate Housewives' isimli dizinin fanatikleri, artık Wisteria Lane'de birer ev sahibi olabilecek.

Türkiye'de de çok sevilen 'Desperate Housewives' adlı dizinin PC oyunu, bir dizi ürünün son halkası olarak 2006 yılı sonunda piyasaya sürülecek. Oyunda diziseverlere, dizideki olayların geçtiği Wisteria Lane isimli hayali kasabada bir ev verilecek ve 'umutsuz ev kadınlarıyla' ilişkiye girmeleri sağlanacak.

Skandallar artık sizin
Kullanıcılar, oyunda sahip oldukları karakterle, kendilerine verilen rapor ve ipuçlarını da izleyerek kasabadaki skandal ve olayları çözmeye çalışacak.

Oyunu yaratan ekibin başkanı Mary Schuyler, "oyundaki karakteriniz, ne kadar nazik, ne kadar cimri ya da ne kadar ortalama isterseniz öyle olabiliyor" diyor.

Tüm umutsuzları toplayacaklar
Şimdiye kadar dizi kadrosundan oyun için anlaşılan tek kişi, ölümünden sonra Wisteria Lane'deki olayları anlatan Mary Alice Young karakterini seslendiren Brenda Strong.

Oyunu piyasaya sürecek olan Buena Vista Games, dizide karakter olarak bulunan tüm oyuncularla, oyunda da rol almaları konusunda anlaşma sağlayacaklarını belirtiyor.
Yayın tarihi: 28.03.2006
318
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.