Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Twitlerle yılın düğünü

Twitlerle yılın düğünü

Yıldırım nikahı ile dünya evine giren Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran'ın düğün törenine katılan ünlü isimler twitter sayfalarından geceyi yorumladı.

Güncellenme tarihi: 02.05.2014
İşte yıldırım nikah sırasında yazılan ilginç twitler; SÜRPRİZ DÜĞÜN GERÇEKLEŞTİ Selen Görgüzel Erkek hasta olur bekler, kadın hasta olur erkek birilerini daha ekler. YILIN DÜĞÜNÜNDEN ÇOK ÖZEL KARELER (FOTO) Ebru Şancı Bir ayda tanışıp evlenenler kaç günde boşanabilir acaba? Ha bu arada annem hep der ki; genç karı alan adamlar karıyı öldürür onlara bir şey olmaz. İster misiniz Ayşe önce gitsin! TARAN VE ÖZYILMAZEL EVLENDİ (VİDEO) Yavuz Seçkin Ali Taran lastik ayakkabı ile evlenmiş! Krampon giyse gelişine 'evet' deseydi daha gôrsel olurdu. Gelin ve damat havuza girmişler. 3 büyük kulüp kesin itiraz eder. İnce.. YILIN DÜĞÜNÜ HAVUZDA BİTTİ Cengiz Semercioğlu Düğünden çıkılıp potanın perilerine kilitlenme. Uzatmalar Ayşe'nin düğününden daha heyecanlı. Çapamag Ayşe ağlıyor. Şirin Sever'e "Hiç bir şey anlamadım, çok kısa sürdü. Tekrarlasak mı acaba?" diye sordu. Süreyya Yalçın, dekorun sadece ve şık olmasına bayılmış. Düğünü uzaktan dikizliyor. Sosyetik Gazeteci Süreyya Yalçın düğün şarkıları ile balkonunda eğleniyor.
600
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.