Magazin

Türkiye'ye gelmekten vazgeçtiler

Türkiye'ye gelmekten vazgeçtiler

“Kan ve Aşk” filminin Türkiye galasına katılmaya hazırlanan Angelina Jolie ve Brad Pitt, son anda gelişlerini iptal etti.

Güncellenme tarihi:

ANGELINA JOLIE FOTOĞRAFLARI

Angelina Jolie, ilk yönetmenlik denemesi “Kan ve Aşk”ın (In the Land of Blood and Honey) galası için pazartesi günü Brad Pitt’le birlikte Mars Entertainment’in davetlisi olarak Türkiye’ye gelecekti.

Ancak ünlü çift, bu ziyareti iptal etti. Mars Entertainment Group CEO’su ve Kurucu Ortağı Muzaffer Yıldırım, çiftin Joline’nin yeni filminin çekimleri nedeniyle ziyareti iptal ettiğini açıkladı:

“Angelina Jolie’yi Mars Entertaintment Group olarak ‘Kan ve Aşk’ filminin galasına davet ettik. Filmin Türkiye distribütörü Pinema’nin sahibi Pamir Demirtaş ile birlikte hareket edip Jolie ile bütün görüşmeler ve anlaşmaları tamamlandık. Kendisi, yönetmeni olduğu filmin galasına Brad Pitt ve filmin oyuncularından beş kişilik bir grupla 14 Mayıs’ta İstanbul’a geleceğini teyit etti.

Otelde özel odası ayarlandı. Tüm güvenlik önlemleri alındı. İstanbul’da kalış süresince programı hazırlandı. After party için düzenlemeler yapıldı. Gala davetiyeleri basıldı ve gönderme aşamasına gelindiğinde, şu anda oynadığı başka bir filmin çekim programının günleri değiştiği için son anda üzülerek gelişlerini iptal etmek zorunda kaldıklarını bildirdi.”

Yayın tarihi: 10.05.2012
355
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.