Magazin

Türkiye Tuğçe'yi konuşuyor

Türkiye Tuğçe'yi konuşuyor

Star TV'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasına katılan Tuğçe Gendigelen geceye damga vuran isim oldu.

Güncellenme tarihi:

TUĞÇE GENDİGELEN'DEN BÜYÜLEYEN PERFORMANS (VİDEO)

23 yaşındaki İngilizce Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisi Tuğçe, muhteşem sesi, muhteşem yorumu ve sahne hakimiyetiyle adeta jüriyi ve izleyenleri büyüledi.

Süper sesiyle jürileri ve salondakileri kendinden geçiren Tuğçe yaptığı danslar ile herkesi büyüledi...Tuğçe şarkısına başlar başlamaz Murat Boz ve Gökhan hemen döndü..

Dört jüri üyesinin peş peşe döndüğü Tuğçe bütün jüri üyelerini birbirine düşürdü.. Şarkıyı arapça, İngilizce ve Hintçe söyleyen Tuğçe'nin sesi herkesi çok etkiledi..

Gökhan Tuğçe'yi çok beğendiğini ve performansına hayran kaldığını söyledi.. Hiç susmadan konuşan Tuğçe Acun Ilıcalı'yı yardıma çağırdı.. Acun Ilıcalı 'Hadise'yi seçersen eğlenirsin. Gökhan'ı çözmeye çalışırken zekan gelişir. Murat ile çok güzel fotoğrafların olur ilerde herzaman gösterirsin. Ebru Gündeş ile buluşursanda sana şöyle güzel bir karizma gelir' dedi..

Salonu birbirine katan Tuğçe'ye bütün jüri üyeleri birer cümle söyledi.. Yarışmacıya Acun Ilıcalı'nın konuşmasından sonra Ebru Gündeş'i seç diyen Gökhan Beni Seçme dedi.. Ebru Gündeş yarışmacıya Gel şampiyon olalım dedi.. Murat Boz ise Gel gündüzle gece olalım dedi.. Hadise ise dans, duruş, ses, sahne konusunda sana herşeyi veririm dedi..

Bütün jürilerin döndüğü Tuğçe 1 saat konuştuktan sonra yarım saatte karar vermek için beklettikten sonra Ebru Gündeş'i seçti..

Yayın tarihi: 12.11.2013
967
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.