Magazin

Türkiye güzelinden büyü bozma itirafı

Türkiye güzelinden büyü bozma itirafı

Model ve dizi oyuncusu Tuğçe Kurşunoğlu, büyü bozmak için neler yaptığını canlı yayında itiraf etti.

Tuğçe Kurşunoğlu

Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok programının dünkü konuklarından biri Miss Turkey 2012 güzeli Tuğçe Kurşunoğlu'ydu.

Programın ağır sorular bölümünde Kurşunoğlu'na, "Büyüye inanır mısınız?" sorusu yöneltildi. "İnanırım" yanıtını veren güzel manken, başından geçen olayı şöyle anlattı.

"Ben yaptırmadım ama çevremde büyü yapılan insanlar oldu. Eski ev arkadaşımın her şeyi ters gidiyordu. O da öyle şeylere çok kilitlenir. Hocaya gitti. Hoca 'Sana papaz büyüsü yapılmış' dedi. Nasıl bozacağız derken, bir kaç hocaya gitti. Hatay'dan bir hoca bir sürü şey gönderdi. 'Şunu yakacaksın denize atacaksın' dedi. İki tane de kağıt gönderdi. 'Bunları da mezara gömeceksin' dedi. Mezara gömme işi benimle beraber gerçekleşti. Zincirlikuyu mezarlığına gittik. Bir tanesini erkek mezarlığına, bir tanesini de mezarlığına gömmemiz gerekiyor. Görevliler var, nasıl yapacağız derken bir tanesini gömdük. İkincisini gömerken görevli geldi. 'Sizi nereye şikayet edeyim ben' dedi, kız ağlamaya başladı,'Sen benim başıma gelenleri biliyor musun?' diye. Sonra adam da ağlamaya başladı' Benim de yengeme yapıldı' diye. Sonra üçümüz beraber gömdük. Büyü de bozuldu."

Tuğçe Kurşunoğlu'nun bu anısı Mesut Yar ve diğer konuklarını hem şaşırttı hem güldürdü.

(Akşam)

Yayın tarihi: 25.05.2013
2314
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.