Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Türkan Şoray'a koca aranıyor

Türkan Şoray'a koca aranıyor

'Eylül' adlı televizyon dizisi için Türkan Şoray'a koca aranıyor!

CHP Hatay Milletvekili İnal Batu'nun dizide oynamayı reddetmesi üzerine aynı rol şimdi de Yılmaz Karakoyunlu'ya teklif edildi.

Büyükelçi olacaktı
TBMM, beyaz perdeye soğuk bakıyor. CHP Hatay Milletvekili ve eski Roma Büyükelçisi İnal Batu, atv'de yayınlanacak olan 'Eylül' adlı televizyon dizisindeki Prag Büyükelçisi rolünü oynamayı reddetti. Batu, diplomat kimliğine uygun olmasına karşın geri çevirdiği rol konusunda "Herkes kendi işini yapmalı. Ben zaten ekranda görünmeyi pek sevmiyorum" açıklamasını yaptı.

Çekimler 2 Ocak'ta
İnal Batu'nun kızı, oyuncu Pelin Batu da çekimler İstanbul dışında yapılacağı için aynı dizideki rol teklifine 'hayır' dedi. 'Şoray'ın eşi' rolünü üstlenecek büyükelçi karakteri için isim arayan yapımcı firma da, eski Devlet Bakanı Yılmaz Karakoyunlu'nun kapısını çaldı. 2 Ocak'ta çekimlerine başlanacak dizi için Karakoyunlu'nun yanıtı bekleniyor.

Şoray elçinin karısı
Beyazperdeye hiç de yabancı olmayan ve kendi yazdığı 'Salkım Hanım'ın Taneleri' adlı filmde küçük bir de rol üstlenen Yılmaz Karakoyunlu'nun teklifi kabul etmesini umduklarını belirten yapımcı firma yetkilileri, "Büyükelçi rolü sadece bir bölüm için... Senaryo gereği büyükelçi öldürülecek ve sonraki bölümlerde yer almayacak" diye konuştu.
431
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.