Magazin

Türk modası beni şaşırttı

Türk modası beni şaşırttı

Brezilyalı top model Alessandra Abrosio, Fashion Week için geldiği İstanbul'da Cengiz Semercioğlu ile buluştu, Türk modası hakkındaki düşüncelerini açıkladı.

Güncellenme tarihi:
ALESSANDRA BURADA Bugün helikopterle Boğaz Köprüsü'nün altından geçtik, inanılmaz heyecanlıydı. Zaten Brezilya'da bütün arkadaşlarım Türkiye'nin muhteşem bir ülke olduğunu söyler dururdu. Ama hiç bu kadarını beklemiyordum. Artık daha sık geleceğim. Güney sahillerini de çok merak ediyorum. Bu arada "Var mısın Yok musun"da yarışacağım. Ama ne yapacağımı bilmiyorum çünkü şovu hiç izlemedim. Çok yaratıcıymışsınız Burada Koton'un defilesinde çıktım, ayrıca 2011 mayo-bikini koleksiyonunun yüzü oldum. ıstanbul Fashion Week'e gelince; açıkçası Türk modasının bu kadar yaratıcı olduğunu bilmiyordum. Modacılarınız beni çok şaşırttı. Hakan Yıldırım'ın kreasyonlarına bayıldım. Defilede giydiğim mayo da çok güzeldi mesela. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 31.08.2010
405
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.