Magazin

Türk erkeği baştan çıkarıyor

Türk erkeği baştan çıkarıyor

Dünyanın en etkileyici kadınlarından biri olarak kabul edilen Rus model Irina Shayk, 14.’sü düzenlenen Autoshow Fuarı'ndaki Kia standında yeni modellleri tanıttı.

Güncellenme tarihi:

IRINA SHAYK FOTOĞRAFLARI

Fuarda objektiflere poz veren Shayk’in yüzünün alerji olduğu görüldü. Shayk, gazetecilerin “Ünlü erkeklerden kimi tanıyorsunuz” sorusunu “Erkekleri ünlü ya da ünsüz diye ayırmıyorum. Benim için erkeklerin yakışıklı ve güçlü olması gerekiyor ki, bu Türk erkeklerinde var. Türk erkeklerinin kadınları baştan çıkarma gücü olduğunu düşünüyorum” diye yanıtladı. Türk erkeklerine iltifat eden Shayk bir ara Türk kadınlarına da “Türk kadınları Rus kadınlar gibi çok güzel ve çok seksi. Kendilerine çok iyi bakıyorlar” dedi.

‘Evimde hissediyorum’
İstanbul’un her şeyini çok sevdiğini de anlatan Rus model, daha sonra sözlerini “Türkiye’deki güzel şeylerden biri de Rusların buraya gelirken vize almasına gerek olmaması. Ben de Rus olduğum için vize almadan rahatlıkla geliyorum. Deniz kenarı ve tarihi bir yer olması çok güzel. Sizinle tarihsel bağlarımız da var. Henüz müzeye gitme şansım olmadı. İnsanların enerjisi burada çok iyi, kendimi evimde gibi hissediyorum. Burası tatil için ideal bir ülke. Bazı ülkelerde insanlar soğuktur ancak Türk insanı çok sıcak. Yemekleriniz olağanüstü” diyerek sürdürd

(Milliyet)

Yayın tarihi: 03.11.2012
524
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.