Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tuğçe'nin güzelliğini salaş mekan dengeledi

Tuğçe'nin güzelliğini salaş mekan dengeledi

Arzu Kaprol, yeni koleksiyonunun couture serisinin çekimlerini Tuğçe Kazaz'la yaptı.

Arzu Kaprol, geleceğin İstanbul'una gönderme yapan "Futuristanbul" adlı koleksiyonunun couture serisinin çekimlerini Tuğçe Kazaz'la yaptı.

Beykoz Sümerbank eski ayakkabı fabrikasında gerçekleşen çekim boyunca Kazaz'ın yanından ayrılmayan Kaprol, "İnanılmaz bir prodüksiyon oldu. Tuğçe mükemmele yakın bir güzellik, couture kıyafetler de öyle... Mekanın bu koşullar ile zıt olması gerekiyordu. O nedenle bu mekanı seçtik" dedi.

Arzu Kaprol, 2008 yaz couture koleksiyonu çekimini Tuğçe Kazaz'la gerçekleştirdi. Çekimler, sıra dışı bir mekan olması düşüncesiyle Beykoz Sümerbank eski ayakkabı fabrikasında yapıldı.
"Arzu Kaprol geleceğin İstanbul'una gönderme yapan "Futuristanbul" adlı koleksiyonunun couture serisinin çekimlerini geçtiğimiz günlerde tamamladı.

Tuğçe Kazaz'ın görev aldığı çekim, alışılmışın dışında bir mekan hayalinden yola çıkılarak Beykoz Sümerbank eski ayakkabı fabrikasında yapıldı.

Çekim boyunca Kazaz'ın yanından ayrılmayan ve tüm detaylarla yakından ilgilenen başarılı modacı, iddialı bir çalışmayla tanıttığı bu koleksiyon hakkında şunları söyledi:

O mükemmele yakın biri
"Tuğçe ile yaz 2008 couture koleksiyonunun çekimini gerçekleştirdik. İnanılmaz bir prodüksiyon oldu. Tuğçe mükemmele yakın bir güzellik, couture kıyafetler de öyle... Ve mekanın bu koşullar ile zıt olması gerekiyordu. Bu yüzden, yaşanmışlığın tüm detay dokularını barındıran bir mekan seçtik.

Şu an yaşadığımız İstanbul batıdan bakıldığında çok doğuda, doğudan bakıldığında ise çok batıda kalıyor. Bu ikilem bana her zaman ilham veriyor ve bu koleksiyonda da geleceğe dair öngörüler ve detay çalışmaları yapıldı. Koleksiyonda geçmişin romantizmi, geleceğin dinamizmi ile birleşip kendi sentezini yaratıyor."
(Hürriyet)
455
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.