Magazin

Tuğçe de dövme hastası

Tuğçe de dövme hastası

Vücuduna yaptırdığı dövmeler nedeniyle Paris Moda Haftası kapsamındaki Dilek Hanif defilesinde 3 yerine sadece 1 kıyafet giyebilen Tuğçe Kazaz, bu alışkanlığından vazgeçmiyor.

Güncellenme tarihi:
İŞTE O DÖVMELER VE DAHA FAZLASI Daha önce vücudunun 7 bölgesine dövme yaptıran Kazaz, geçen ay 8. kez dövmecinin kapısını çaldı. Son olarak bel bölgesine ölümsüz aşkı simgeleyen ve birbirine tutkuyla sarılmış bir ile bir erkeği simgeleyen büyük bir dövme yaptıran Kazaz, sekizinci dövmesini de ensesine, saçlarının bittiği bölgeye yaptırdı. Kazaz, sadece saçını topladığında görünen dövmesinin Japoncada aşk anlamına geldiğini söyledi. Nerelerinde dövme var? Bir yıldır modellik kariyerini İtalya'da sürdüren ve son olarak Sunset mayo çekimi için Türkiye'ye gelen Tuğçe Kazaz, daha önce de omuz başına melek, ayak bileğine gül, yüzük parmağına Yunan eşi Yorgo Seitaridis'le evlendiğinde yüzük, göbeğine özel bir anlamı olmayan ama hoşuna gittiği için yaptırdığı bir figür, sağ kalçasının üstüne kadın silüeti, göğüs ortasına da yine anlamını bilmediği bir şeklin dövmesini yaptırmıştı. (Milliyet)
Yayın tarihi: 09.04.2010
1416
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.