Magazin

Tuğba Özerk: “Şiddet Gördüm, Beni Dövdü”

Tuğba Özerk: “Şiddet Gördüm, Beni Dövdü”

4 aylık eşi Altan Nuh'tan boşanmaya karar veren Tuğba Özerk, Renkli Sayfalar'a konuk oldu.Özerk, biten evliliğiyle ilgili şaşırtan açıklamalar yaptı.

Bunları anlatmaktan üzüntü duyuyorum ama şiddet gördüm. Altan beni dövdü, hala şiş zaten.Benden para saklıyormuş. Bu çok ayıp bir şey. Konser paralarım da Altan'ın hesabına yatıyordu. Bazı ödemelerim aksadı. Sonra bana 'aa burada para varmış, bende unutma hastalığı var. Söylemeyi unuttum.' dedi. O an boşanmaya karar vedim.

Avukatımla konuştum. Bana sakin olmamı söyledi. Orkestra şefim eşiyle birlikte bzie yemeğe geldiler. Sohbet-muhabbet. Biz yeni albümün şarkılarını dinlerken içeri gelip 'sesi kıs' diye. Misafirler gitti, ben çok sinirlendim. Tepki verdim.

Telefonu yere atıp parçaladı. Benim elimdeki telefonu da alacağı sırada Cem'i aradım. 'Cem Yetiş' dedi. Cem eve geldi. O sırada Altan eşyalarını topluyordu.

Altan üzerime yürüdü. Polis çağırdık. Eve 2 tane memur geldi. Polisler gelince 'ben şikayetçiyim' dedi.

Polislere 'gitmesini istiyorum' dedim. Tutanak tutuldu. Polisler gitti, o da evden çıktı.10 dakika sonra kapı çaldı. Valizleri eve taşımaya başladı. Yine polisi çağırdım. Bu sefer alıp götürdüler.

Bana vurup saldırdıktan sonra burnumdan ağzımdan kan gelmeye başladı. Hala burnumun içi kırık ben de kendimi savunmak için omuzunu ısırdım. Isırık mevzusu doğru.

Kaynak: Hürriyet

Yayın tarihi: 14.12.2016
3091
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.