Magazin

Tuğba Özay iddiaları yalanladı

Tuğba Özay iddiaları yalanladı

Ünlü manken Tuğba Özay, arkadaş grubuyla gittiği Sapanca'daki otelde kavga olduğunu, ancak bu tartışmanın içinde kendisinin bulunmadığını söyledi.

Tuğba Özay'ın kavga ettiği ve adının aşk dedikodusuna karıştığı Akın isimli işadamının ise emlakçılık işiyle uğraşan Akın Büyükoğlu olduğu iddia edildi.

Ünlü manken Tuğba Özay'ın Sapanca'da göl kenarında kurulu Richmond Nua Wellness-Spa Hotel'e birlikte geldiği ve kimliği açıklanmayan bir kişi tarafından dövüldüğü iddiası, magazin gündemini hareketlendirdi.

Özay'ın, adamla tartıştığı, bu tartışmanın ardından otele polis geldiği iddia edilmişti. Dün bir tanıtıma katılan Özay, gazetecilerin olayla ilgili sorusu üzerine, "Yüzlerce insandan mail ve mesaj aldım. Bu beni çok üzdü. Ben dayak yiyecek kadar aciz ve çaresiz bir insan değilim. Bana kim bir fiske vurabilir ki, buna kim cüret edebilir. Ben kendimi ezdirecek bir insan değilim. Ben o otele arkadaş grubumla gittim. Bir ara arkadaşlarımızın arasında bir kavga oldu. Ben de bu tartışmaya müdahale ettim. Sesler yükselince, güvenliğin haberi oldu. Zaten bu olay otelin içinde, lobide gerçekleşti. Duyulmamasının imkanı yok. Grubumuzun içinde Akın da vardı. O şahsın ailesiyle de tanışıyoruz. En az altı yıldır birbirimizi tanıyoruz. Onun ailesi de şok içinde. Bunlar oldukça yanımda arkadaşım kalmayacak. Bir kavga oldu, bitti. Ünlü isim ben olduğum için böyle yansıtıldı. Hayatımda biri olsa elinden tutar çıkarım ama asla malzeme etmem. Çok üzüldüm, annem de bana çok kızdı" dedi.

Eşinden boşanıyor
Tuğba Özay'ın adının aşk dedikodularına karıştığı Akın Büyükoğlu'nun bir süredir eşiyle ayrı yaşadığı, boşanmak için de mahkemeye başvurduğu öğrenildi... Özay'la tanıştığı sırada eşi İrem Büyükoğlu'ndan boşanmaya karar verdiği öğrenilen Akın Büyükoğlu, inşaat ve emlak işiyle uğraşıyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 11.05.2007
539
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.