Magazin

Tuba Ünsal'a ağır sözler!

Tuba Ünsal'a ağır sözler!

Türkmax kanalında yayınlanan "Normal misin" programında, Kaya Çilingiroğlu ile Tuba Ünsal arasında ipler gerildi.

Karaktersiz sözü ipleri kopardı
"Normal misin"in bu haftaki konusu "aldatma"ydı. Gergin başlayan programda ipler "Evliyken başka birine aşık olsanız ne yaparsınız" sorusuyla koptu. Yanıtlar arasında yer alan "Belli bir süre bekler, aralarında tercih yaparım" şıkkı için sunucu Tuba Ünsal "Bence böyle yapmak karaktersizlik" diye yorum yaptı.

Kaya Çilingiroğlu ise bu sözlerine üzerine alındı ve Ünsal'a "Çocuğun yok, böyle bir şey yaşamamışsın. Sen sunucluğunu yap, yorum yapma" diye çıkıştı.

Canlı yayında stüdyo karıştı
Ünsal'ın "Ben size demedim, yanlış anladınız" sözlerine rağmen Çilingiroğlu sert tavrını sürdürdü ve "Beni 70 milyon farklı bir şekilde tanıdı, seni ise alemlerden" dedi.

Bunu duyan Ünsal canlı yayında Çilingiroğlu'nun üzerine yürüyüp "Saygısızca davranıyorsunuz" diye bağırdı. Yorumculardan Onur Baştürk "Tuba'ya hakaret ettiniz" deyince geri adım atan Çilingiroğlu'nun "Alem dergisini kastetmiştim" açıklaması suları durultmadı. Reklam arasında kulise çekilen Ünsal gözyaşlarına boğuldu.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 16.03.2007
420
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.