Magazin

Tuba: Parayla aşkı yaratırsın

Tuba: Parayla aşkı yaratırsın

Tempo dergisine verdiği röportajda aşk üzerine ilginç yorumlar yapan Tuba Ünsal, maddi gücü iyi olan birinin istediği kişiyi elde edebileceğini söyledi.

Mustafa Sandal'la ilişkisi, Cem Cantaş'la evliliği, Yalın'la birlikteliği derken, oyunculuğu es geçilen Tuba Ünsal, yakında iki filmle beyazperdede olacak. Tamamı İngilizce çekilen "Suluboya"da ve "Çılgın Dershane"de rol alan Ünsal'la Tempo dergisi görüştü. Genç oyuncu projeleri ve özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Son bir yılda; hem 'Suluboya' hem de 'Çılgın Dershane'de rol aldınız. İkisi de okullu olmakla mı ilgili?
'Suluboya', bir okul filmi değil. Ben orada Lorella adlı bir resim öğretmenini canlandırıyorum. Filmde rol alanlar Türk, ama hepsi İtalyanları oynuyor. Bu arada filmdeki Brad karakterini Tamer Karadağlı oynuyor. Benim sahnelerimin hepsi çekildi. Filmin tamamı İngilizce çekiliyor, bitmesine az kaldı.

'Çılgın Dershane'de sizin dışınızda kimler oynuyor?
Hande Ataizi, Mustafa Topaloğlu, Mehmet Aslan... Bu dershanenin sahibi Cüneyt Arkın. Filmde Cüneyt Arkın, benim dedem. İflas etmek üzere olan dershane için torun olan ben, yani Özlem, "Dershaneye gelenleri bir aylığına bir tatil köyüne götürelim. Yani derslerin bir ayını tatil köyünde yapalım" diyorum. Film de bunun üzerine kuruluyor.
Yayın tarihi: 20.10.2006
1109
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.