Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tuba Erbil: Oğlumuz kadınları üzmeyecek

Tuba Erbil: Oğlumuz kadınları üzmeyecek

Haziran ayında doğum yapacak olan Tuba Erbil, bebek heyecanını anlattı.

Mehmet Ali Erbil'le ilişkisinden söz ederken minik Ali Sadi'yle ilgili hayallerini de sıralayan Erbil, "Oğlum inşallah kadınları üzmez, babası kadar çapkın olmaz" dedi.

İSKİ'den nihayet geldiler
Ödediği 2 milyon 569 bin 737 YTL ile sanatçılar arasında 2005 yılının vergi rekortmeni olan Mehmet Ali Erbil, devlete görevinin eksiksiz yerine getirmesine rağmen evinde suyunun akmadığından yakınmıştı. Ünlü şovmenin bu isyanı karşılık buldu ve İSKİ Genel Müdür Yardımcısı, Mehmet Ali Erbil'i arayarak su sorunu ile bizzat ilgilenileceğini söyledi. Erbil, "Kendileri beni aradı ve uzun zamandır süren bu kesintiyle ilgileneceğini, sorunun çözüleceğini söyledi" dedi.

Erbil'in gözyaşları
Önceki akşam Kanal D ekranlarında yayınlanan "Abbas Güçlü ile Genç Bakış" adlı programa konuk olan ünlü şovmen, engelli çocukların ailelerinin duygusal açıklamaları karşısında göz yaşlarına hakim olamadı. Erbil gençlerden birinin, 'Hiç aldattınız mı?' şeklindeki sorusuna da, "Aldatan prostat olsun. Ay ben bir tuvalete kadar gidebilir miyim?" diye yanıt verdi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 14.04.2006
345
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.