Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tom düğün fotoğraflarını sattı

Tom düğün fotoğraflarını sattı

Hollywood'un ünlü yıldızı Tom Cruise ve nişanlısı Katie Holmes'un 2,5 milyon dolara mal olan düğünlerinin fotoğraflarını yayımlamak isteyen 3 medya kuruluşu, ünlü çifte tam 15 milyon dolar para ödedi.

Tom Cruise ve Katie Holmes'un, Roma yakınlarındaki Bracciano kasabasındaki 15'inci yüzyıldan kalma Odeschalchi Şatosu'ndaki düğünün çok özel fotoğrafları, telif hakkı ödeyen People Dergisi'nde yer alırken, düğün sahiplerinin dağıttığı diğer fotoğraflar bir çok yayın organında yer aldı.

Türkiye'de Hello Dergisi de ünlü çiftin düğününü kapak yaparken, gelinle damadın ve davetlilerin çok sayıda resmini yayınladı.

KORSAN FOTOĞRAFLAR
Ancak düğüne katılan davetlilerin önceden 1'er milyon dolarlık anlaşmalar yapılarak düğünle ilgili konuşmamayı ve resim yayımlamamayı taahhüt etmelerine rağmen, bu yasak delindi. Meçhul davetlinin cep telefonuyla gizlice kaydettiği görüntüler, İtalyan medyasında yer aldı.
611
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.