Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tom Cruise'un çocuğu kimden?

Tom Cruise'un çocuğu kimden?

"Tom Cruise, İzinsiz Kaleme Alınmış Bir Biyografi" adlı bir kitabın yazarı, hem aktör, hem başka ünlüler, hem de Scientology tarikatı hakkında ilginç iddialarda bulundu.

Prenses Diana'nın biyografisini yazarak olay yaratan İngiliz yazar Andrnew Morton, bu kez de aktör Tom Cruise'un "Scientology tarikatının ikinci adamı" olduğunu iddia etti.

Cruise'un biyografisini kaleme alan yazar Morton, Scientology'nin 45 yaşındaki Tom Cruise'un hayatını tümüyle ele geçirdiğini, Cruise'un tarikat lideri David Miscavige ile birlikte tarikatın bütün politikalarının belirlenmesinde söz sahibi olduğunu ve aktörün kariyer planlamasını bile tarikatın hedeflerine uydurduğunu iddia etti.

Suri'nin babası aslında...
Miscavige'in, Cruise'un 2006 yılında Katie Holmes ile evlenmesinden sonra çiftin Maldive Adaları'ndaki balayına katılacak kadar yakın olduğunu da belirten Morton, "Tom Cruise, İzinsiz Kaleme Alınmış Bir Biyografi" adlı kitabında ayrıca bazı Scientology tarikatı müritlerinin Cruise'un 20 aylık kızı Suri'nin tarikatın ölmüş lideri Ron Hobbard'ın bağışladığı spermlerle dünyaya geldiğine inandıklarını da yazdı.

Kitapta, Tom Cruise'un önündeki en büyük misyonun David Beckham'ı tarikata mürit olarak kazandırmak olduğu iddiasına da yer verildi.

Kidman'ın seks kasetleri
Kitapta, Cruise'un önceki eşi oyuncu Nicole Kidman'ın, Scientology müritleriyle birlikte çekilmiş seks kasetlerinin şantaj aracı olarak kullanılmasından korktuğu da öne sürülüyor. Kitabın, ABD'de 15 Ocak'ta piyasaya çıkacağı ve Cruise'un bu tarihe kadar içeriği tümüyle inceleme şansının bulunmadığı da belirtildi.
Kitabın, bazı yasal kısıtlamalar yüzünden İngiltere'de yayımlanmayacağı açıklandı.
(Hürriyet)
558
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.