Magazin

Tesadüfen karşılaştık

Tesadüfen karşılaştık

Nejat İşler ve Berrak Tüzünataç'ın ayrılığa beş ay sürdü. ıkili, önceki gün Taksim'deki bir bardan çıkışta objektife yakalandı.

Güncellenme tarihi:
BERRAK TÜZÜNATAÇ BURADA. Berrak Tüzünataç ve Nejat işler, geçtiğimiz mayıs ayında yollarını ayırmıştı. Bu ayrılıktan kısa süre sonra Tüzünataç, Şahan Gökbakar'la Cihangir'deki evinin terasında görüntülenmiş, bu kareler magazin basınında bomba etkisi yaratmış ve uzun süre tartışılmıştı. O zamandan beri neredeyse hiç ortalarda görünmeyen güzel oyuncu, sonunda yüzünü gösterdi. Hem de eski aşkı Nejat İşler'le. Sabaha kadar eğlence Ayrılığa beş ay dayanabilen çift, önceki gün Taksim'deki Roxy adlı bardaydı. Birkaç hafta önce barıştıkları öğrenilen Tüzünataç ve ışler, geç saatlerde geldikleri bardan sabah 06.00'da ayrıldı. Görüntülenmek istemedikleri için arka kapıdan çıkmaya kalktılarsa da kaçmayı başaramayan ve Sözcü objektifine yakalanan sevgililer, soruları yanıtsız bıraktı. İkili, İşler'in Cihangir'deki evine gitti. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 26.10.2010
391
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.