Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Terim'in kızına ağır sözler: Baban olmasaydı...

Terim'in kızına ağır sözler: Baban olmasaydı...

Fatim Terim'in kızı Buse Terim, twitter'da kendisini eleştirenlere ateş püskürdü.

Baban olmasaydı buralarda olmazdın demeleri üzerine Buse Terim, "Ben üniversitesi mezunu, kendi ayakları üstünde durmaya çalışan, kendi işinin başında duran ve parasını kazanmaya çalışan biriyim. İşim nedir diye sorarsanızda? Stil danışmanı, blog yazarı, ve Buse Terim markasının sahibiyim. Daha 21 yaşında yolun başındayım. Tanımayanlar tanıştığımıza çok memnun oldum. Ailemin, babamın, annemin hakkını yıllarca ödeyemem. Onların bana sağladığı imkanlar sayesinde bu eğitimi gerçeklestirebildim. Ama başım dik her gün şükrederek kendimi yenilemeye, ve daha iyi şeyler yapmaya çalışıyorum. Destekleyen herkese sonsuz teşekkürler" diyerek ne iş yaptığını özetledi.

Terim, daha sonra ise sabaha karşı gardronunu düzenledi. Terim, "Saat sabahın 5'ine geliyor. Ben cinnetler halinde gardrobumu düzenliyorum, delirdim kesin" diyerek elbiselerinin düzeneldiği elbiselerin fotoğrafını twitter'da koydu.

(Gazeteport)

Yayın tarihi: 16.05.2012
428
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.