Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Tek gecelik ilişki yaşarım

Tek gecelik ilişki yaşarım

Burcu Güneş, tek gecelik ilişki yaşayacağı erkeğin özelliklerini sıraladı: "Evli olmayan, olağanüstü, masalsı özeliklere sahip bir adam karşıma çıkarsa, bunu değerlendirmek isterim. Hem de yarını düşünmeden."

Burcu Güneş, bugün piyasaya çıkan 'Ben Ateş-Ben Su' adlı albümünü ve özel hayatına dair sırlarını Kelebek'le paylaştı. Ahlaksız teklifle karşılaştığını belirten Güneş, "Ben müzik dünyasının Şehrazat'ıyım' dedi.

Genç şarkıcı tek gecelik ilişki yaşayabileceğini ise şu sözlerle özetledi: "Evli olmayan, olağanüstü, masalsı özeliklere sahip bir adam karşıma çıkarsa, bunu değerlendirmek isterim. Hem de yarını düşünmeden."

Güçlü bir sesiniz ve güzel bir fiziğiniz var. Beste yapıyorsunuz, söz yazıyorsunuz, yani sağlam bir müzisyen kimliğiniz de var. Ama yine de sizde eksik olan bir şey var gibi geliyor bana. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?
Bizim sektör, alkol, uyuşturucu ve gece hayatının çok fazla olduğu bir sektör. Ben, bu sektörde tertemizim. İzmir'den İstanbul'a geldiğimde, hep bir idealim vardı; o da namusumla çalışıp örnek bir sanatçı olmaktı. Çünkü bana göre sanatçı böyle olmalıydı. Bu anlamda örnek aldığım insanlar vardı ama dört dörtlük kimse yoktu. Ben, artıları çok fazla olan bir sanatçı olmak istedim ve bu yolda ilerlediğimi düşünüyorum. Yani bende eksik olan bir şey yok ancak bu durum bazı insanları rahatsız ediyor.
1262
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.